VÝCVIK PRO VEŘEJNOST

Výcvik pro veřejnost - právě probíhá

Nabízíme Vám výcvik psů. Je to obdobné jako kurzy, jen se nebudeme scházet pravidelně, ale na každé lekci se domluvíme předem, 1 hodina tohoto výcviku bude stát 150,- Kč a na jedné hodině může být maximálně 8 psů. Informace na e-mailu , na FB skupina Kurzy Babice - hlaste se do ní pokud jste na FB

přihláška ZDE

seznam přihlášených ZDE

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA - POZASTAVENO

Školka pro štěňátka POZASTAVENO

Školka je určena pro štěňátka od věku 2 měsíců. Štěňátka se budou socializovat, tedy zvykat si na ostatní psy i lidi a připravovat se na kurzy - vše nenásilnou formou.
Pozitivní motivací a hrami se naučí soustředit na svého páníčka, a poznávat svět tak, jak se s ním budou dál potkávat v běžném životě. Ve vztahu mezi štěňátky dbáme o to, aby už v tomto věku prckové pochopili základy fair play hry s ostatními psy a aby se učili komunikovat s ostatními bez zbytečné agrese.

Cena jedné hodiny je 60,-  a bude probíhat jedenkrát v týdnu. Budeme se snažit vždy termín domluvit tak, aby vyhovoval všem přihlášeným.

KURZY VÝCVIKU - POZASTAVENO

Jak kurz probíhá? - POZASTAVENO

Kurzy jsou vedeny hravou formou jak pro psa, tak pro jejich páníčky. Výuka je postavena na principu budování přátelského vztahu se psem a formování chování psa zejména pomocí motivace, odměn nebo jejich odebráním. Nepoužíváme klasické fyzické tresty, škubání vodítkem apod., jako je tomu na většině běžných cvičáků, proto ostnaté a škrtící obojky u nás nenajdete. Tímto motivačním způsobem můžete spolehlivě naučit psa v podstatě jakékoliv chování (cviky), které potřebujete pro denní soužití se psem a nebo pro některý sport, který s pejskem chcete dělat, a buduje se tak to nejpodstatnější - tedy vztah mezi psem a jeho páníčkem. Psi tuto hravou formu výcviku vnímají jako velice zábavnou a proto a radostně spolupracují a cviky chtějí sami vykonávat. Ukázku cvičení můžete vidět na videu níže na této stránce.
Do kurzu se můžete přihlásit s jakýmkoliv plemenem v kterémkoliv věku, trochu jiná je práce se štěnětem, trochu jiná s dospělým psem. S sebou ale budete vždy potřebovat hodně hodně odmeň, pamlsků různého typu a také různých hraček, které Váš pes miluje. Na pamlsky je vhodné mít kolem pasu ledvinku nebo prostorné kapsy na oblečení, kde můžete mít pamlsky vždy pohotově připravené. Obojek na psa je vhodný klasický látkový nestahovací, pes může mít na sobě postroj, pokud je na něj zvyklý. Ostnaté ani škrtící obojky nepoužíváme!

Věnovat se Vám budou lektoři kurzů:

          

Lenka Kubešová

tel. 733 106 460
kubes.lenka@seznam.cz